ثبت آگهی رایگان اینترنتی

با ثبت و معرفی کسب و کار خود به گوگل فروش خود را 100 برابر نمایید.

آگهی رایگان

یک ماه آگهی رایگان ثبت کنید

ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

روی لینک فرستاده شده به ایمیل کلیک نمایید.

آگهی رایگان ثبت کنید و میلیون ها بار دیده شوید

پایگاه اینترنتی امور یک وب سایت با محتوا مفید وجامع در زمینه ثبت آگهی رایگان و آگهی ویژه می باشد که توانسته با بکارگیری جدیدترین الگوریتم های گوگل بهترین بازخورد را از ثبت آگهی به مشتریان خود ارائه دهد ،از دیگر خدمات پایگاه اینترنتی امور طراحی سایت و تبلیغات در گوگل نیز میتوان نام برد که تا حال افتخار همکاری با بیش از سه هزار مجموعه دولتی و خصوصی را داشته ایم،وب سایت امور در رده وب سایت های چند رسانه ای میباشد .

مزیت سایتهای چند رسانه ایی در این میباشد که خاصیت جذب مخاطب در زمینه های مختلف را دارد یعنی بیننده تبلیغات شما در پایگاه اینترنتی امور طیف وسیعی از مخاطبان اینترنت میباشند. شما بسته به نوع آگهی و مخاطبان میتوانید تبلیغات خود را هدفمندکنید

مزیت آگهی هدفمند این است که مخاطبان کالاویا خدمات خود را نشانه میگیرید و با سرچ کلمه مورد نظر شما در موتورهای جستجوگر فورا آگهی شما به آنها نشان داده میشود.

برای ثبت آگهی هدفمند حتما باید با کارشناسان پایگاه اینترنتی امور مشورت کنید و با در اختیار گذاشتن اطلاعاتی از کالا و خدمات خود به کارشناسان بهترین و جامع ترین کلمات کلیدی به شما پیشنهاد داده میشود.

برای مشاوره میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن 02188311819 ویا از طریق فرم تماس با ما در لینک زیردرارتباط باشید.

برای  مشاوره آگهی ویژه از طریق لینک زیر وارد صفحه مشاوره آگهی شوید و شماره تلفن خود را بگذارید تا مشاوران با شما تماس بگیرند.

از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

تلفن تماس شرکت:02188311819       02188842967

تلفن همراه شرکت:09037874292

تماس از طریق تلگرام:  https://t.me/omuor2

✅امکان درج آگهی رایگان و ویژه برای کلیه  آگهی های  استخدام در تهران

✅امکان درج آگهی اینترنتی رایگان و ویژه برای کلیه مشاغل

✅امکان بهینه سازی و سئو برای آگهی های ویژه (دیده شدن در گوگل)

✅امکان برند سازی کالا و خدمات مورد نظر شما

✅امکان نمایش تبلیغ شما بصورت پاپ آپ بازید بیشتر آگهی

تبلیغ کانال تلگرام در پایگاه اینترنتی امور

تبلیغ صفحه اینستاگرام در پایگاه اینترنتی امور

✅ثبت لینک سایت  وبهبود رتبه سایت شما در گوگل

✅طراحی رایگان آگهی و همچنین بنر متحرک برای آگهی

آگهی رایگان چیست؟

تعریف آگهی:

كلمه آگهی در فرهنگ فارسی مترادف خبر و اطلاع ، علم و معرفت ، شهرت ومعروفیت ، حدیث و روایت آمده است . در این مبجث منظور ما از آگهی همان وسیله ای است كه تا چندی پیش یعنی آغاز نخستین سال فعالیت فرهنگستان ایران درسال ۱۳۱۴ بدان اعلان گفته می شد .

در فرهنگ نفیسی از اعلان اینگونه تعریف شده است :اعلان هر مطلب مهمی است كه جهت اشتهار و اطلاع عموم مردم برپارچه هاو كاغذنوشته و در گذرگاههای عامه بچسبانند و یا در روزنامه ها بنویسند .

همچنین در فرهنگ معین در مورد آگهی می خوانیم :آگهی خبری است كه از جانب فردی یا مؤسسه ای در روزنامه و مجلات و رادیو وتلویزیون و اینترنت و شبکه های اجتماعی و هر رسانه ایی انتشار یابد و آن غالباً جنبه تبلیغاتی دارد.

آگهی ابزاری است برای آگاه كردن مردم از امری و اما آنچه از عنصر اطلاع دادن برخوردار می باشد می تواند در ردیف یكی از وسایل وادوات ارتباطی قرار گیرد .با توجه به مطالب بالا می توان گفت : « آگهی وسیله ای است كه پیامگزار به یاری آن در ازای پرداخت هزینه ای مقصود خودرا از راههای ارتباطی به اطلاع گیرندگان پیام می رساند .»

در اینكه آگهی نوعی خبر نیست تردیدی نمی توان داشت زیرا اگر خبر از دیدگاه دانش روزنامه نگاری اعلام و بیان وقایع جالب زندگی اجتماعی و نقل عقاید و افكار عمومی بدانیم آگهی در خارج از دایره این تعریف قرار می گیرد.

نکاتی که برای ثبت یک آگهی رایگان موفق باید در نظر گرفت

ـ در هر آگهی باید نخست مشخص شود كه گیرنده پیام كیست به عبارت دیگر مشخص كردن نوع آگهی مثلاً نوشتن آگهی مناقصه ، اگهی مزایده ، آگهی استخدام و جز آن سبب می شود كه گروههای ذینفع آگهی های مربوط به خود را آسانتر و زودتر پیدا كنند .

آگهی وسیله ای است كه پیامگزار به یاری آن در ازای پرداخت هزینه ای مقصود خودرا از راههای ارتباطی به اطلاع گیرندگان پیام می رساند.

ـ گاهی برای اینكه نظر پیام گیرندگان را بیشتر به متن آگهی متوجه كنند گروههای موردنظر را نیــز در بالای آگهــی مشخص می سازند مثــلاً می نویسنــد « قــابل توجــه فارغ التحصیلان مراكز تربیت معلم مازندران ».

ـ متن آگهی باید متناسب با موضوع آن باشد و جملات و عبارات به مقتضای حال ومقال برگزیده شود .

ـ مهمترین اصل در تنظیم آگهی آن است كه پیام روشن و رسا باشد به نحوی كه برای گیرندگان آن هیچگونه ابهام و اشكالی ایجاد نكند .

ـ در نوشتن آگهی كلمات نقش مؤثری ایفاء می كنند باید در نحوه بكارگرفتن كلمه وجمله بندی صحیح و مربوط ساختن آنها به یكدیگر و بخصوص مفاهیم عبارات اهتمام كامل مبذول داشت تا گیرندگان پیام بتوانند بسهولت و بدون هیچگونه اشكالی منظورپیامگزار را در یابند.

ـ نكته قالب توجه در تنظیم آگهی ، مشخص كردن پیام دهنده و مقام مسئولی است كه اقدام به نشر آگهی می كند

در آگهی های اینترنتی باید در ثبت کلمات کلیدی مرتبط استفاده نمود مثلا اگر آگهی استخدام حسابدار ثبت مینماییم بهتر است همان “استخدام حسابدار” در کلمات کلیدی ثبت شود نه اینکه بنویسیم “استخدام “.اینکار باعث میشود در موتورهای جستجوگر اگر کسی آگهی با مضمون آگهی ما را جستجو کند آگهی ما نمایش داده شود

تاریخچه تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی اولین بار بصورت بنر در ۲۷ اکتبر سال ۱۹۹۴ و در سایت هات وایر۳ نمایش داده شد.

هات وایر متوجه شد که برای تبلیغات باید فضای محدودی را در نظر گرفت، و بنرهای تبلیغاتی بوجود آمدند.

در سال 1999 میلادی، ۱۴ طراح تبلیغاتی، ۳۰،۰۰۰ دلار برای نمایش ۱۲ هفته‌ای تبلیغات خود پرداختند.

در سال ۱۹۹۵ وب بعنوان رسانه‌ای عمومی پذیرفته شد.

شرکت سان میکروسیستم ۴ در این سال زبان جاوا را به عموم عرضه کرد.

در سال ۱۹۹۶ الدزموبیل ۵ اولین اتاق گفتگوی تجاری را راه اندازی نمود.

آگهی رایگان اینترنتی

برای خیلی از آگهی دهندگان این سئوال پیش می آید که آگهی رایگان اینترنتی و آگهی تعرفه دار و یا آگهی ویژه چه تفاوتهایی میتواند داشته باشد؟.

اول قبل از اینکه تفاوت آگهی رایگان و آگهی ویژه را توضیح دهیم این توضیح لازم است بگوییم که چه نوع آگهی اینترنتی رایگانی برای تبلیغات موثرتر است. همانطور که میدانیم امروزه روز سایتهای زیادی در زمینه ثبت آگهی های رایگان اینترنتی فعالیت میکنند اما آیا ثبت آگهی در این سایتها برای تبلیغات برند یا مجموعه شما میتواند موثر باشد؟؟

در ابتدا باید بدانیم سایتهای غیر تخصصی که همه نوع آگهی در آنها وجود دارد نمیتوانند نتیجه مطلوبی و بازده بالایی برای آگهی دهنده داشته باشند در این مورد یک مثال میزنیم تا بهتر متوجه بشوید.

فرض بر اینکه شرکتی در زمینه واردات و صادرات فعالیت داشته باشد و آگهی خود را در یک سایت اینترنتی غیر تخصصی ثبت کند تبلیغ آگهی او در کنار آگهی شرکت خدمات نظافت منزل نمایش داده شود این آگهی قطعا برای آگهی دهنده نتیجه معکوس خواهد داشت.

باید بدانیم بعضی از سایتها به دلیل حجم بالای دریافت تبلیغات نمیتوانند نظارت دقیقی بر نوع آگهی های ثبت شده در سایت خود داشته باشند و حتی گاهی شاهد آن هستیم که آگهی های بی ارزش ترین وسایل شخصی هم در کنار بزرگترین مجموعه ها و شرکتها ثبت شده است.

این میتواند در ذهن بیننده آگهی اثر معکوس بگذارد پس باید سعی کنید در سایتهای تخصصی آگهی های خود را ثبت کنید.

نکته بعدی اینکه سایتهایی میتوانند برای کسب و کار شما مفید باشند که کلمات کلیدی دلخواه شما را برروی آگهی ثبت نمایندو مهمتر از آن ثبت لینک سایت شما بر روی آگهی میباشد که موجب افزایش رتبه سایت شما خواهد شد

چرا آگهی اینترنتی؟

مطابق گزارش تبلیغاتی فورستر، تقریباْ ۶۰ درصد از تبلیغات بنری نقش بسزایی در افزایش شناخته شدن نام‌های تجاری در شرایط یکسان دارند.

سایر مزایای تبلیغات اینترنتی

ارزان تر از سایر رسانه‌ها،فرآیند راحت و سریع,گسترده متمرکز و هدفمند،قابلیت ردگیری بینندگان،وابسته به زمان و مکان نیست،قابلیت هدف گیری دقیق مخاطبین اصلی،قابلیت سریع و ارزان تحلیل بازخورد و تغییر در رویه،حق الزحمهٔ اولیهٔ کم،حوزهٔ دسترسی وسیع.

و به طور کلی، تبلیغات اینترنتی راه بسیار خوبی برای با اطلاع کردن همه جهان از تولیدات یا خدمات خود به طریقی بسیار کم هزینه و کارآمد می‌باشد.

شما با ثبت آگهی رایگان اینترنتی در پایگاه اینترنتی امور در دسته بندی تخصصی کسب و کار خود آگهی خواهید داد علاوه بر آن کلمات کلیدی دلخواه خود به همراه لینک سایت و شبکه اجتماعی خود را میتوانید به همراه عکس مجموعه خود ثبت نماییدآگهی رایگان.

کلید واژه های مرتبط:

آگهی رایگان,آگهی ویژه,ثبت آگهی رایگان,درج آگهی رایگان,ثبت آگهی رایگان در گوگل,h’id vhd’hk

بالا