ترندیفا ثبت آگهی فروشگاه آنلاین تبلیغات خدمات - بانک اطلاعات مشاغل

خدمات

  1. خانه
  2. خدمات
فیلتر

01ثبت آگهی رایگان و ویژه!!!

آگهی اینترنتی امروزه یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین انواع تبلیغات در دنیای اینترنت به شمار می رود ، بسیاری از شرکت ها و صاحبان صنایع برای گسترش کسب و کارشان و برندینگ در دنیای اینترنت در صدد هستند محصولات و خدمات خود را به عنوان یک آگهی یا یک خبر آگهی در سایت های پر بازدید و پر مخاطب منتشر نمایند . امروزه بیش از 60 درصد مردم نیازهای خود را در محیط اینترنتی جستجو میکنند و شما با تبلیغات هدفمند میتوانید به راحتی در دید میلیونها نفر در محیط اینترنت کالا یا خدمات خود را تبلیغ نمایید. شما با دیدن تعرفه های زیر میتوانید نسبت به بودجه خود تبلیغات هدفمند را برای بهبود کسب و کار خود انتخاب نمایید.
برای دیدن تعرفه ثبت آگهی کلیک کنید

02طراحی وب سایت،یک قدم جلوتر!!

به طور خلاصه هنگامی که از وب سایت صحبت به میان می اید در واقع بازاریابی آنلاین با ارائه خدمات و نمایش کسب و کار است که حرف اول را می زند باید بدانیم که داشتن یک وب سایت الزامیست اما کافی نیست برای داشتن یک وب سایت مفید برای کسب وکار خود در ابتدا باید تولید محتوا ی مناسب همراه با نیاز روز مخاطب سایت را مد نظر قرار دهید.سپس صفحات محتوای خود را به موتورهای جستجو معرفی کنید در واقع شما با یک هزینه بسیار پایین در عرصه تبلیغات خدمات خود را به صورت مادام العمر معرفی می نمایید .هم چنین باید گفت وب سایت شب و روز نمی شناسد مثل یک بازار شبانه روزیست که برای شما سود آور است.
برای دیدن تعرفه طراحی وب سایت کلیک کنید

03یک فروشگاه آماده در یک پاساژمجازی بزرگ!!!

علاوه بر طراحی وب سایت که یک خود گزینه مناسبی است یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم و ان اینکه ما در یک پاساژمجازی وگسترده و با جذب مخاطب بالا توانسته ایم یک فروشگاه حرفه ای را تدارک ببینیم این فروشگاه ها داری پنل اختصاصی همراه با برگه معرفی کسب و کار و بدون محدویت وارد کردن کالای مودر نظر شما و امکان قیمت گذاری های متفاوت برای یک محصول و دهها مزیت دیگر است کافیست یک بار امتحان کنید با هر بودجه ای و سلیقه ای!!! این تنها یک تبلیغ نیست در واقع ما 80 درصد راه را رفته ایم و یک وب سایت سئو و بهینه سازی شده در اختیار داریم ..

04سئو وبهینه سازی حرفه ای یک وب سایت!!!

باید به شما بگوییم اگر صاحب وب سایت هستید در واقع 20 درصد از مسیر رارفته اید زیرا که یک وب سایت بدون بهینه سازی عملا مانند یک کسب وکار در بیابان است . بهینه سازی و سئو یک وب سایت نیاز به دانش و تجربه فراوانی دارد زیرا که الگوریتم های موتور جستجوگری چون گوگل دائما در حال بروز رسانی است .تیم پایگاه اینترنتی امور نه با حرف بلکه با عمل وب سایت شما را دکلمه دلخواه شما بهینه سازی می کند این یک حرف نیست و ما نمونه های بالایی از نمونه کار ها را در کارنامه خود داریم.

همین حالا تجارت پر سود خود را با ما شروع کنید!

برای مشاوره طراحی وب سایت ،ثبت آگهی و هرگونه سوال در خدمت شما هستیم !!!

ثبت آگهی
تماس سریع با ما (فقط جهت ثبت آگهی و طراحی سایت)