تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

متخصص گوش حلق و بینی آزادی|دکتر سیدابراهیم فرج زاده

توضیحات
تاریخ : اردیبهشت 8, 1398

متخصص گوش حلق و بینی آزادی|دکتر سیدابراهیم فرج زاده

متخصص گوش حلق و بینی آزادی|دکتر سیدابراهیم فرج زاده واقع در تهران-آزادی می باشد.اطلاعات تکمیلی جهت دیدن لیستی از بهترین متخصص های گوش و حلق و بینی می باشد.اطلاعات تماس:آدرس :تهران، آزادی، نبش خیابان آذربایجان، ساختمان پزشکان شفا، پ. 476، ط. اول تلفن : 021-66015596 کد پستی : 1344654715    

علائم رایج هشدار دهنده برای مراجعه متخصص گوش و حلق و بینی

انواع معمول نشانه‌ها و نشانه‌های ترکیبی که مراجعه به متخصص گوش و حلق و بینی را ضروری می‌کند به شرح زیر هستند: 
درد سینوس‌ها:
اگر درناحیه‌ی صورت، بالای دندان‌ها یا در گوش‌تان احساس درد دارید و یا علائم دیگری از جمله مشکلات ناشی از تخلیه سینوس‌ها دارید، باید به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید. حساسیت از جمله شایع‌ترین علل برای بروز این‌گونه علائم می باشد؛ گرچه دلایل جدی‌تری نیز ممکن است باعث بروز این گونه علائم شود. 
گلو درد:
گلو درد مزمنی که حتی پس از مراجعه به پزشک و مصرف آنتی‌بیوتیک درمان نشود باید مورد توجه قرار گیرد. این حالت ممکن است با دشواری در بلعیدن و گرفتگی صدا همراه باشد. این مشکل ممکن است از گلو یا نقاطی دیگر از بدن‌تان باشد. 
یبوست:
این وضعیت ممکن است ناخوشایند و دردناک باشد چراکه احساس فشار در سر باعث سردرد و سرگیجه می شود. عفونت های ویروسی، آلرژی فصلی، و عفونت‌های حاد باکتریایی اغلب می‌توانند منجر به چنین علائمی شوند. اگر احتقان مداوم باشد، ممکن است به علت انحراف تیغه‌ی بینی باشد. 
کاهش شنوایی:
«کم‌شنوایی انتقالی» زمانی رخ می دهد که مشکلی در نواحی پرده گوش، کانال گوش یا سه استخوان متصل به پرده گوش وجود داشته باشد.غالبا موادی از جمله مخاط در مجرای گوش جمع می شود که باید تمیز شود. 
انسداد راه هوایی:
فرد به دلایل بسیاری قادر به تنفس درست و راحت از طریق بینی نخواهد بود. این دلایل عبارتند از انحراف تیغه بینی، عفونت‌های ویروسی، و یا رشد پولیپ. 
سردرد:
سردرد مداوم از علائمی است که معمولا توسط بیماران اشتباه گرفته می‌شود. سردرد ممکن است در نتیجه‌ی یک مشکل سینوسی ایجاد شود، اما مواردی هم‌چون عفونت های حاد دستگاه تنفسی فوقانی، سینوزیت مزمن و... نیز می‌توانند باعث بروز سردرد شوند. 
آب‌ریزش بینی:
اگر آب‌ریزش بینی مزمن باشد ممکن است مشکل از رفلاکس معده باشد.

هشدار سایت: آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با مالک تماس بگیرید.


امتیاز آگهی شما

نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
بالا
تماس سریع با ما (فقط جهت ثبت آگهی و طراحی سایت)