ترندیفا ثبت آگهی فروشگاه آنلاین تبلیغات تولیدی و پخش لباس زنانه گارانی - بانک اطلاعات مشاغل

تولیدی و پخش لباس زنانه گارانی

تولیدی و پخش لباس زنانه گارانی

تولیدی و پخش لباس زنانه گارانی واقع درتهران، منطقه 6، ولی عصر، چهارراه امیراکرممیباشد.

اطلاعات تکمیلی،لیستی از بهترین تولیدی لباس زنانه|مردانه|بچگانه ونوزادی می باشد.

آدرس :

تهران، منطقه 6، ولی عصر، چهارراه امیراکرم، خ. لبافی نژاد، خ. برادران مظفر جنوبی، نبش کوچه ماه، شماره 28

تلفن :
02166966026 02166966029
تلفن همراه :
09121018176
وب سایت :
www.garanee.com
ایمیل :

توضیحات

گروه تولیدی بازرگانی گارانی با پشتوانه بیش از سه دهه فعالیت در عرصه تولید، چاپ، رنگرزی و فرآوری انواع پارچه، در سال 1391 با انگیزه تولید، توزیع و برندینگ پوشاک تین ایجر و مجلسی زنانه از برند لوتوس مشتق شد. برند ایرانی گارانی، تحت لیسانس کشور ایتالیا و منطبق بر نیاز بازار و مصرف کننده با تکیه بر اصول مشتری مداری گام برداشته و مصمم است با هدف برند سازی ملی و به شکلی جاودانه ادامه مسیر دهد، به نحوی که نگاه صادرات گرا در بنیان وجودی این سازمان فرهنگ شده است.

گروه تولیدی بازرگانی گارانی به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو در صنعت پوشاک، براساس ممیزی شرکت اعتبار دهنده BRS آمریکا موفق به اخذ گواهینامه و نشان بین المللی استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و استاندارد رضایتمندی مشتریان ISO 10002 (مورد تأیید اداره تحقیقات و استاندارد ملی ایران) گردید.

در گروه گارانی این فرهنگ غالب از سطح مدیران به سایر بخش های سیستم نیز تبیین شده است که به رقیبان به چشم همکارانی نگاه می کنیم که می توانند مکمل محصولات و خدمات ما باشند و امروز مفتخریم که بدون هیچ نگاه رقابتی و یک سویه ای تمام آنچه را که کلید موفقیت و رشد سازمان خود می دانیم را در اختیار علاقمندان و صاحبان صنوف مرتبط قرار دهیم.

در مجموعه گارانی همیشه و هر زمان پذیرای نظرات، انتقادات، و ایده های ارزشمند و حتی طرح های تولیدی و خدماتی شما سروران عالی مقام هستیم. خواهشمندیم در انجام این حرکت ملی و تحقق رسالت های اصلی، در کنار برند خودتان پشتیبان و راهنمای ما باشید.

تماس سریع با ما (فقط جهت ثبت آگهی و طراحی سایت)