تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
 • email:analyze.omuorweb@gmail.com

  مقالات

  همکاری برند آدال وب و پارسی طرح ایرانیان آغاز شد

  همکاری برند آدال وب و پارسی طرح ایرانیان آغاز شد

  این روزها با وجود همه گیری ویروس کرونا ، مشکلات زیادی برای تردد ها و ارائه خدمت به صورت فیزیکی و حضوری به وجود آمده است . از همین رو اکثر کسب و کار ها سعی می کنند تا میزانی که امکان پذیر است خدمات خود را در بستر وب ارائه دهند ، خوب یکی از خدماتی که پایه گذار مهم در صنایع و مشاغل مختلف در بستر ایفای نفش میکند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، خدمات طراحی وب سایت برای کلیه مشاغل است .

  در این زمینه شرکت آدال که یک شرکت ترکیه ای است توانسته خدماتی را در این زمینه ایجاد نماید . Adal Grup یک شرکت طراحی وب سایت ، طراحی گرافیک سایت و … است که در استانبول ترکیه حضور دارد اما به صورت اینترنتی خدمات ویژه ای در زمینه گرافیک ارائه می دهد . همکاری این برند مطرح ترکیه ای با شرکت پارسی طرح در کشور عزیزمان ایران جزو خبرهای مهم در زمینه ی تبلیغات و طراحی است ، ادال به صورت ویژه خدمات سئو ، طراحی سایت انجام می دهد و از سوی دیگر گروه پارسی طرح ایرانیان خدمات گسترده ای در زمینه طراحی بنر های تبلیغاتی و به کلا کارهای گرافیکی برای تبلیغات را پوشش می دهد .

  همکاری برند آدال وب و پارسی طرح ایرانیان آغاز شد

  این موضوع که چرا یک شرکت ترکیه ای با یک شرکت ایرانی همکاری می کند ، ایرادی درون این کار دیده نمی شود ، گاها یک شرکت داخلی توانمندی بالایی در زمینه طراحی دارد و سعی این پوشش را به خوبی در سراسر جهان اجرا و گسترش دهد .

  پارسی طرح ایرانیان از جمله شرکت هایی است که به صورت کاملا استاندارد و ویژه به طراحی بنر برای دیگر شرکت ها و مشاغل اقدام می کند و اینکه این مجموعه بر روی یک موضوع تمرکز کرده اند و قدرت و توانمندی خود را در این زمینه قرار داده اند یک مزیت مهم به شمار می رود . خوب می دانیم که طراحی بنر تبلیغاتی یک امر بسیار بسیار بزرگ و ویژه برای تبلیغات است .

  موضوع در طراحی فرقی نمی کند ، اما کیفیت یک طرح تبلیغاتی بسیار مهم است و تخصص در این کار می تواند یک رشد صعودی برای تبلیغ دهنده ایجاد نماید .

  از آدال وب گفتیم که طراحی سایت انجام می دهد و همچنین بر اساس مشاهدات ما ، خدمات سئو و بازاریابی را در دستور کار دارد و این بسیار می تواند ارتباط خوبی بین یک شرکت طراحی ایرانی و ترکیه ای باشد و امیدوارم این همکاری مداوم و بزرگی باشد و برای هر دو شرکت سود آوری خوبی به همراه بیاورد .

  لطفا نظر خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بالا