تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
  • email:analyze.omuorweb@gmail.com

مقالات

آیا جراحی ارزان بینی گوشتی وجود دارد

جراحی ارزان بینی گوشتی

یکی از مواردی که همواره برای افرادی که قصد جراحی زیبایی بینی دارند وجود دارد جراحی ارزان بینی گوشتی می باشد. ما در این قسمت از مقاله ی خود در مورد این که آیا جراحی ارزان بینی گوشتی وجود دارد یا خیر صحبت می کنیم. جراحی زیبایی بینی یک جراحی متفاوت با سایر جراحی های انجام شده برای بینی می باشد. به طور مثال اگر بینی فرد در اثر یک حادثه دچار آسیب شده و نیاز به جراحی پیدا کرده است کاملا متفاوت از زمانی است که شخص قصد انجام یک جراحی زیبایی بر روی بینی خود را دارد می باشد. جراحی زیبایی بینی یک فرایند بسیار مهم است که نیازمند دقت و توجه و ظرافت و همچنین تخصص پزشک جراحی می باشد. همانطور که میدانید جراحی بینی گوشتی یکی از سخت ترین جراحی ها می باشد و نیازمند پزشک و تیم پزشکی ماهر نیز هست. در صورتی که شما تحت جراحی ارزان بینی گوشتی قرار بگیرید حتما در آینده ای نه چندان دور با مشکلات بسیاری برای ترمیم بینی خود مواجه خواهید شد. همچنین قطعا با مشکلات تنفسی و بسیاری مشکلات دیگر مواجه خواهید شد. از طرفی ریسک انجام چنین جراحی با یک پزشک نابلد و بدون مهارت از همه مهمتر است که می تواند جان شما را به خطر اندازد. جراحی بینی گوشتی یک جراحی تقریبا سخت و پرهزینه می باشد. اما هزینه نهایی جراحی بینی گوشتی بستگی به هزینه مربوطه برای پزشک بیهوشی و هزینه کلینیک دارد. برای انجام چنین جراحی شما بهتر است حتما به اندازه کافی در این زمینه مطالعه داشته باشید و از یک پزشک متخصص و کار بلد در این زمینه کمک بگیرید تا در نهایت یک جراحی بدون خطر را پشت سر بگذارید و نتیجه جراحی نیز مطلوب و به دلخواه شما باشد.

جراحی بینی قبل از بارداری

تعداد بسیار زیادی از افرادی که متقاضی استفاده از جراحی زیبایی بینی هستند، خانم ها می باشند. سوال مهمی که خانم ها در این باره همیشه دارند این است که جراحی زیبایی بینی را قبل از بارداری انجام دهند یا بعد از بارداری به انجام برسانند. در مورد این که انجام جراحی بینی در طول دوران بارداری مضر سلامت مادر و جنین است هیچ شکی وجود ندارد. اما در این که بانوان جراحی زیبایی بینی خود را قبل از بارداری یا بعد از بارداری انجام دهند تقریبا تفاوتی وجود ندارد. در صورتی شما جراحی زیبایی بینی خود را قبل از بارداری انجام می دهید باید منظر سپری شدن کامل دوران نقاهت این جراحی باشید و سپس برای بارداری اقدام کنید. البته برخی متخصصین این امر معتقدند همین بینی اصطلاحا به صورت فرد نشست می تواند برای بارداری اقدام نماید و نیازی به سپری شدن کامل دوران نقاهت نمی باشد. از طرفی بانوان که قبل از بارداری اقدام به جراحی زیبایی بینی می کنند ممکن است در طول بارداری به دلیل تغییرات هورمونی و دیگر تغییراتی که به طور طبیعی در این دوران در بدن آن ها به وجود می آید دچار ورم بینی شوند و یا این که ممکن است ضخامت پوست روی بینی آن ها افزایش یابد، چنین مواردی عمدتا پس از طی شدن دوران بارداری از بین خواهند رفت زیرا این شرایط و این ویژگی ها مختص این دوران می باشد. همچنین در صورت انجام جراحی پس از بارداری باید مراقب نوزاد خود باشید زیرا داروهای مصرفی شما ممکن است از طریق سیر به نوزاد منتقل شوند در این باره بهتر است با پزشک متخصص مشورت نموده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

درمان خروپف با جراحی بینی

خروپف چند دلیل می تواند داشته باشد از جمله افزایش وزن، نوشیدن مشروبات الکلی، نداشتن خواب کافی و مشکل در آناتومی بینی. در صورتی دلیل خروپف از نوع آناتومی بینی باشد می توان با انجام جراحی بینی آن را برطرف نمود. یکی از جراحی هایی که به این دلیل انجام میشود سیتوپلاستی می باشد در این جراحی هدف برطرف کردن انحراف سپتوم بینی است که دلیل بروز خروپف می باشد. همچنین درمان پولیپ بینی می تواند به رفع خروپف کمک نماید.

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا